مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشدهچرا خانم ها به خرید کردن علاقه شدیدی دارند؟

چرا خانم ها به خرید کردن علاقه شدیدی دارند؟

اکثر آقایان از این موضوع غر می زنند که چرا خانم ها عطش سیری ناپذیری برای خرید کیف وکفش، چیزهای تزیینی و .. دارند. اما واقعا چه دلیلی دارد که خانم ها انقدر مشتاق خرید کردن هستند؟

دلیل اول عاقلانه است. در هر جامعه ای خانم ها خود را موظف و مسئول لباس خریدن برای کودک، حتی همسرشان، برادرشان و .. می دانند و مدام فرد مقابل را در لباس های مختلف تصور می کنند. هم چنین اگر کسی بخواهد هدیه ای بخواهد از اولین کسی که کمک می خواهد یک خانم است. پس این ردیابی برای خریدلباس و کادوپیچی آن ذاتا درون خانم ها نهادینه شده است.

حسادت یا فشار روانی!

شما فکرمی کنید که تنها آقایان با دیدن یک خانم خوش پوش او را نگاه می کنند؟! خیر. خانم ها نیز با دیدن خانم های جذاب و خوش پوش آنها را نگاه می کنند ابتدا به لباس هایش، سپس به کفش ها، ساعت و انگشتر، آرایش و ناخن ها و … او با دیدن یک خانمی که نظرش را جلب کند از بالا تا پایین او را اسکن می کند. در ذهن خود ناخودگاه انگیزه ای برای بهتر پوشیدن شکل می گیرد. او در واقع خرید کردن را دوست ندارد بلکه مجبور به خرید کردن می شود.

تحت تاثیرقرار دادن جنس مخالف

این موضوع یک مسئله کاملا ذاتی است که در ناخودآگاه هر فردی وجود دارد که خواهان این است که مرکز توجهات به ویژه جنس مخالف باشد. این کار اعتماد به نفس او را بالا می برد. در واقع اضافه کردن هر لباس تازه یک روح تازه ای به او می بخشد. هر روز دوست دارد متفاوت باشد و استایل جدیدی از خود ببیند. در واقع هر زنی به نوبه خود زیباست و دوست دارد این زیبایی را حس کند.

همیشه در مورد لباس پوشیدنش مردد است

او هیچوقت از آنچیزی که می پوشد رضایت ندارد. او ممکن است یک کمد پر از لباس داشته باشد اما باز حس کند حتی یک لباس برای پوشیدن ندارد.

خرید کردن زمان را می کشد

یک خانم از خرید کردن به عنوان زمانی استفاده می کند که می تواند زمان را به خودش به “من” خود اختصاص دهد حتی گاهی نگاه کردن به ویترین مغازه ها این حس را به او انتقال می دهد و از این راه برای خلاص شدن از خستگی های هفتگی کمک می گیرد.

حراج ها یک خانم را شگفت زده می کنند

کلمات حراج، تخفیف و … وسوسه کننده ترین کلمات برای خانم ها هستند. اگر لازم داشته باشد یا نه این خرید را انجام میدهد زیرا حس می کند اگر انجام ندهد چیزی را از دست داده است.

فروشگاه های اینترنتی کار خانم ها را راحت تر کرده است.

خانم ها می توانند حس تمایل مشاهده و برانداز کردن لباس ها را از طریق فروشگاه های اینترنتی برآورده سازند. از این طریق هم کامل می تواند جزییات لباس را ببیند و همینطور با ارسال تصاویر آن برای دوستانش از بقیه برای خرید کمک بگیرد.

3
/
5
(
2

امتیاز

)

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید