مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکچند طرح ناخن فانتزی برای پاییز امسال که عاشقشان می‌شوید؛ اگر می‌خواهید...

چند طرح ناخن فانتزی برای پاییز امسال که عاشقشان می‌شوید؛ اگر می‌خواهید همه عاشقتان شوند ببینید!

رویدادهای مختلفی در طول روزهای سال هستند که همه چیز، از زمین گرفته تا دکور مغازه‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهند. لاک و طرح‌های ناخن هم در چرخه این تغییرات قرار دارند. به طور مثال اگر در آستانه تولدتان باشید، احتمالا طرحی را برای ناخن‌هایتان انتخاب می‌کنید که از همه بیشتر دوست دارید یا طرحی متناسب با تم تولد شامل HBD و بادکنک و کیک را برمی‌گزینید و اگر در روزهای خنک پاییزی دنبال طرح جذاب بگردید همه رنگ‌های گرم پاییزی شامل نارنجی، قرمز و … را به شما پیشنهاد می‌کنند. در این مطلب هم چند طرح فانتزی که معمولا برای رنگ و طرح بخشیدن به استایل‌های مینیمال مناسبند را آورده‌ایم و شما نیز می‌توانید از آن‌ها الگو بگیرید.

طرح‌های ناخن فانتزی

لزومی ندارد که همه ناخن‌ها رنگ هماهنگی داشته باشند. این طرح ناخن با پایه صورتی‌ملیح و لیمویی است و با یک لاک رنگارنگ تکمیل می‌شود.

طرح‌های ناخن فانتزی

فرنچ از آن دسته طرح‌هایی‌ست که هرگز از آن خسته نخواهید شد و نظم و ظرافت طبیعی‌تری را نیز به ناخن‌ها می‌دهند. می‌توانید برای تنوع از گل‌های ریز که با رنگ‌های ملایم کشیده می‌شوند، جلوه بهتری به ناخن‌های فرنچ شده‌تان بدهید.

طرح‌های ناخن فانتزی

طرح‌های ناخن فانتزی

یکی از طرح‌های کیوت و بامزه ناخن‌ها، کشیدن حیواناتی مثل گربه، خرگوش و… روی آن‌هاست. این طرح‌ها را می‌توانید با اشکال دیگر جالب‌تر کنید. مثل زوج جدایی ناپذیر خرگوش و هویج.

طرح‌های ناخن فانتزی

گرادینت رنگی که از دو رنگ دلخواه به دست می‌آید، از دیگر طرح‌های جذاب برای لاک است. ناخن‌های آمبره از پرطرفدارترین طرح‌های سال‌های اخیر هستند.

طرح‌های ناخن فانتزی

طرح‌های ناخن فانتزی

طرح‌هایی که با زمینه سفید و پودرهای کرومی هستند جلوه براق و ملوسی دارند. می‌توانید انواع پودر کروم را با زمینه‌های پاستلی هم امتحان و طرح‌های خاص‌تری را ایجاد کنید.

طرح‌های ناخن فانتزی

طرح‌های ناخن فانتزی

اگر همیشه از رنگ‌های بیس استفاده می‌کنید، کشیدن خطوط منحنی با رنگ‌های جیغ و جذاب می‌تواند مدل ناخن‌هایتان را چشم‌گیرتر کند. لازم نیست این خطوط نظم خاصی داشته باشند.

طرح‌های ناخن فانتزی

یک رنگ تیره را انتخاب کنید و با براش روی ناخن بپاشید تا نقاطی روی ناخن ایجاد شود، دقیقا مثل تخم‌مرغ‌هایی که برای سفره عید سال نو رنگ می‌کردیم.

طرح‌های ناخن فانتزی

طرح‌های ناخن فانتزی

می‌توانید با کشیدن گل‌هایی با قلم ریز طرحی جذاب بیافرینید و به جای فرنچ همیشگی طرح این گل‌های خندان را انتخاب کنید. طرح دیگری که می‌توانید بر روی ناخن‌هایتان بزنید، گل‌های صورتی و انتخاب زمینه‌ای با رنگ‌های نئونی است مثل سبز فسفری.

طرح‌های ناخن فانتزی

طرح‌های ناخن فانتزی

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید