مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاککیف عجیب و غیرقابل باور هلیا امامی کار دستش داد؛ رسما از...

کیف عجیب و غیرقابل باور هلیا امامی کار دستش داد؛ رسما از الناز شاکردوست تقلید کرده!

بیشتر از یک سال از روزی که آن کیف متفاوت و عجیب را در دست الناز شاکردوست دیدیم، می‌گذرد. همان کیف متفاوتی که به شکل سگ طراحی شده بود و شاکردوست برای اکران فیلم تی تی به دست گرفته بود تا استایلش را از یکنواختی خارج کند. حالا بعد از گذشت بیش از یک سال، هلیا امامی هم به سراغ کیفی مشابه همان کیف جنجالی رفته است. کیفی که فورا مورد توجه مردم و کاربران قرار گرفت.

کیف عجیب هلیا امامی

شب گذشته فیلم 52/10 به کارگردانی امیرمحمد زند در خانه هنرمندان به اکران خصوصی درآمد. هلیا امامی یکی از حاضرین این مراسم اکران بود. اگرچه در همان نگاه اول کیف متفاوت خانم بازیگر جلب توجه می‌کند، اما بدون درنظر گرفتن کیف باید بپذیریم که استایل او اتفاقا بسیار ساده است.

کیف عجیب هلیا امامی

کیف عجیب هلیا امامی

کیف عجیب هلیا امامی

کت و شلوار مشکی که با شال مشکی‌رنگ اتفاقا استایل مونوکروم نسبتا شیکی را برای هلیا امامی ساخته بودند. کت کوتاه خانم امامی اگرچه در بعضی قسمت‌هایش کارشدگی‌های ساده‌ای داشت، اما این کارشدگی‌ها چندان آزاردهنده نبودند. هرچند که ترجیح میدادیم، کت ساده‌تر هم باشد.

اما می‌رسیم به متفاوت‌ترین بخش استایل خانم امامی! هلیا امامی هرچقدر کت وشلوارش را ساده انتخاب کرده، برای کیفش به سراغ متفاوت‌ترین آیتم رفته. کیف دستی او شبیه یک سگ طراحی شده بود و در بسیاری از تصاویر نیز آن را دقیقا شبیه به یک سگ بغل گرفته بود. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، الناز شاکردوست نیز پیشتر به سراغ چنین کیفی رفته بود و کیف او هم حسابی جنجال به پا کرده بود.

کیف عجیب هلیا امامی

کیف عجیب هلیا امامی

کیف عجیب هلیا امامی

کیف عجیب هلیا امامی

نظر شما درباره کیف عجیب این دو بازیگر چیست؟ استفاده از چنین طرح‌هایی را تایید می‌کنید؟

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید