با بوت مچی قرمز چه چیزی بپوشیم؟ بعضی از خانم‌ها برای استفاده از رنگ قرمز در استایل از رژ لب قرمز استفاده می‌کنند، برخی از روسری قرمز و برخی دیگر کفش پاشنه بلند قرمز و بعضی به صورت دقیق‌تر بوت‌های مچی قرمز را انتخاب می‌کنند.

این کفش‌ها جزو اکسسوری‌هایی هستند که اعتماد به نفس را افزایش داده و مناسب زمانی هستند که دوست دارید استایل درخشانی داشته باشید. به صورت مشابه اگر دوست دارید بدون تلاش و افزودن چیز خاصی به استایل بدرخشید به خواندن این مقاله ادامه دهید.

این کفش‌ها توجه افراد اطراف شما را جلب می‌کنند. علاوه بر این همیشه می‌توانید هر استایل رسمی‌ای را در صورت نیاز و در صورتی که بدانید چگونه باید از بوت مچی قرمز در استایل خود استفاده کنید ایجاد کنید. در نهایت خودتان را برای تکمیل این استایل آماده سازید.

چگونه از بوت قرمز در استایل خود استفاده کنید؟

این مدل و رنگ بوت را با شلواری که پایین آن تا شده است بپوشید؛ بوت مچی خود را با تا کردن شلوار به سمت بالا در معرض نمایش قرار دهید. این کار باعث می‌شود بوت‌ها بیشتر دیده شوند آن‌ها را ستاره‌ی استایلتان می‌سازد. این کار همچنین هنگامی که لبه‌ی کوتاه بوتتان روی شلوار نمی‌افتد بسیار راحت‌تر هم است.

۱. بوت مچی قرمز را با رنگ قرمز بپوشید

اگرچه بوت مچی قرمزتان ممکن است گاهی رنگ غالب استایلتان شوند اما ممکن است به دلیل اینکه بوت در پایین‌ترین قسمت استایل قرار دارد خیلی به آن توجه نشود. بنابراین به منظور متعادل ساختن رنگ‌ها بهتر است این رنگ قرمز را جای دیگری در استایل خود نیز به کار بگیرید.

به همراه بوت مچی قرمز دامن‌های ماکسی میدی یا ماکسی بپوشید. با وجود اینکه توصیه می‌شود شلوارها را تا کنید اما در رابطه با دامن‌ها توصیه می‌شود بیشتر از مدل‌های میدی یا ماکسی به همراه این رنگ بوت استفاده کنید. زیرا این کار باعث می‌شود بخشی از پا که بین کفش و دامن است مشخص باشد.

با دامن‌های کوتاه جوراب شلواری بپوشید؛ در نهایت سعی کنید در صورت پوشیدن جوراب شلواری، بوت قرمز را با دامن کوتاه ست کنید.

۲. با استفاده از شلوار جین و تیشرت و بوت یک استایل غیررسمی بسازید

در ابتدای کار به شما پیشنهاد می کنیم بوت مچی قرمز رنگ را با یک جفت شلوار رنگ روشن راحت بپوشید. برای تکمیل این استایل یک تیشرت سفید ساده را با یک کیف زنانه ترکیب کنید. البته توجه داشته باشید که کیف دستی در این استایل به صورت تصادفی انتخاب نمی‌شود بلکه باید به صورتی انتخاب شود که با رنگ قرمز روشن ست شود. این کار کمک می‌کند کفش‌ها را با استایل‌های غیر رسمی دیگر هم ست کنید.

۳. یک کت بلیزر را با بوت مچی خود ست کنید

بوت مچی قرمز و لگ

این استایل با استایل قبلی کمی متفاوت است. این تیپ برای موقعیت‌های کاری یا فقط هنگامی که هوا کمی بادی است کاربرد دارد. تمام چیزی که نیاز دارید اضافه کردن یک کت بلیزر به استایل خود است.

اگرچه گزینه‌ی اضافه کردن کیف دستی قرمز همچنان وجود دارد اما می‌توانید روی بافت کت و بافت کیف، بازی کنید. این مساله همچنین جلوه‌ی کفش‌های پاشنه بلند قرمز که همیشه گزینه مناسبی برای موقعیت‌های حرفه‌ای تر هستند را کم می‌کند.

۴. برای ایجاد استایل غیر رسمی یک تیشرت طرح‌دار طوسی را با بوت مچی قرمز ست کنید

برای ایجاد مدل دیگری از استایل غیر رسمی با بوت مچی قرمز سعی کنید آن‌ها را با تیشرت طوسی ست کنید. بهتر است تیشرت طوسی‌ای که انتخاب می‌کنید کمی طرح قرمز داشته باشد. این کار به استایلتان بعد می‌دهد و بوت‌های قرمز را در استایل غیررسمی خارج از محدوده نشان نمی‌دهد.

۵. بوت مچی قرمز و تاپ قرمز بپوشید

برای ایجاد استایلی مشابه استایل قبل سعی کنید به همراه بوت مچی قرمز یک تاپ قرمز بپوشید. این تیپ اگرچه غیررسمی‌ترین استایل نیست اما می‌تواند بر اساس پارچه‌ی تاپ مدیریت شود. اگر به جای تاپ از بافت هم استفاده می‌کردید همان اثر ساده را خواهید گذاشت.

۶. با پوشیدن دامن به همراه بوت مچی قرمز استایل درخشانی ایجاد کنید

در صورتی که به دنبال چنین استایلی هستید یک ترکیب سفید و مشکی برایتان مناسب و راحت خواهد بود. به این منظور در ابتدا به یک بلوز سفید ساده نیاز دارید که آن را با یک دامن مشکی ترکیب کنید. سپس بوت مچی قرمز خود را به این استایل اضافه کنید.

۷. سه مورد را در استایل خود با رنگ قرمز ست کنید

مشابه یکی از استایل‌های قبلی به تیشرت طرح‌داری که عناصر قرمز رنگ روی آن باشد نیاز دارید. اگرچه بر خلاف مورد قبلی داستان به همین جا ختم نمی‌شود و باید عناصر قرمز رنگ دیگری را هم به استایلتان اضافه کنید. حتی اگر این عنصر یک کیف قرمز بزرگ باشد.

۸. یک لباس آستین بلند را با کفش قرمز برای ایجاد استایل روزمره ست کنید

برای ایجاد استایل روزمره که نشان دهد شما به ظاهرتان اهمیت می‌دهید ست کردن لباس آستین بلند با بوت مچی قرمز بهترین گزینه است. به سادگی این کفش‌ها را به مجموعه کفش‌هایتان اضافه کنید و یک لباس آستین بلند سفید مانند مانتو یا رویی را با یک جفت شلوار جین تیره و بوت مچی قرمز ست کنید.

۹. بوت مچی قرمز را با یک کت چرم ست کنید

بوت‌های قرمز ترکیب بسیار زیبایی را با کت چرم ایجاد می‌کنند و نیازی نیست بقیه‌ی استایل را لباس‌های خاصی تشکیل دهند. در عوض سعی کنید استایل را ساده نگه دارید، شلوار جین مورد علاقه‌ی خود را پوشیده و هر تیشرتی که مناسب آب و هوا و استایل شخصیتان است را با آن ترکیب کنید.

۱۰. بوت قرمز مچی را با کت چرم طرح‌دار ست کنید

نیم بوت با کت چرم

در صورتی که تمایل دارید استایل ساده اما رسمی‌ای داشته باشید این مورد انتخاب مناسبی است. کت چرمی را به این منظور انتخاب کنید که طرح‌های قرمز داشته باشد. در این صورت کاملا با بوتتان ست خواهد شد.

۱۱. شلوار جینی که پاچه‌ی آن تا شده است را با بوت پاشنه‌دار قرمز بپوشید

یک گزینه‌ی جذاب برای بوت پاشنه بلند قرمز استفاده از یک مدل پاشنه کوتاه آن است. این مدل به خوبی با شلوارهای جین به ویژه آن‌هایی که پاچه‌شان تا می‌شود ست می‌شوند.

یک افزونه‌ی جذاب برای این استایل کیف دستی کوچک مشکی است. به دلیل اینکه پایه‌ی استایلتان ساده است افزودن یک وسیله‌ی متفاوت می‌تواند به راحتی آن را ارتقا دهد.

۱۲. ست کردن تیشرت و شلوار مخمل با کفش پاشنه بلند قرمز

ترکیب شلوار مخمل، با تیشرت و بوت مچی قرمز یکی از جذاب‌ترین استایل‌ها به ویژه برای شب است.

۱۳. ست کردن بوت مچی قرمز با شلوار سفید

یکی ار ترکیب‌هایی که خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد ست کردن بوت مچی قرمز با شلوار سفید است. شلوار سفید تضاد بسیار زیبایی را با رنگ قرمز روشن ایجاد می‌کند. افزودن یک تاپ مشکی به این ترکیب هم بر جذابیت آن می‌افزاید.

۱۴. ترکیب کردن تاپ سفید و کیف دستی سفید با بوت مچی قرمز

روش دیگر ست کردن سفید با قرمز از طریق اکسسوری‌ها است. تاثیرگذاری آن را پیش از این توضیح دادیم و این تضاد باعث می‌شود زیبایی رنگ قرمز به خوبی زیبایی‌اش را نشان دهد. البته در این مورد تضاد لازم به وسیله‌ی تیشرت و کیف دستی ایجاد می‌شود.

۱۵. ست کردن بوت مچی قرمز با تاپ به رنگ خنثی

بوت‌های مچی قرمز همچنین به خوبی با رنگ‌های خنثی مانند قهوه‌ای و بژ ست می‌شوند. بنابراین در صورنی که به استایل کلاسیکی نیاز دارید حتما این دو رنگ را با هم ست کنید.

۱۶. یک مانتوی رنگی را با بوت مچی قرمز ست کنید

ست کردن مانتوی رنگی با بوت مچی قرمز

این یک روش راحت برای افزودن بوت مچی قرمز به استایل است که به سادگی ست شده و استایل کژوال راحتی را به همراه شلوار جین و تیشرت ایجاد می‌کند.

پس از ایجاد استایل پایه، مانتو یا رویه‌ای را پیدا کنید که طرح‌های رنگی قرمز روی آن وجود داشته باشد. رویه‌ی بلند انتخاب مناسبی است زیرا این رنگ را به کفش نزدیک‌تر می‌سازد.

۱۷. با بوت مچی قرمز یک استایل تمام مشکی را ست کنید

در نهایت توصیه می کنیم این بوت ها را به روشی ست کنید که رنگشان بدرخشد. یکی از این روش‌ها استفاده از رنگ‌های خنثی مانند مشکی، طوسی یا سفید به همراه بوت قرمز است. در این حالت می‌توانید از یک پیراهن ماکسی بافت مشکی استفاده کنید. برای تاکید بر شیک بودن استایل یک کمربند را به دور لباس خود ببندید.

چگونه از بوت مچی قرمز در استایل خود استفاده کنیم؟

نکات کلی استفاده از بوت مچی قرمز در استایل شامل تلاش برای به کارگیری بیشتر رنگ قرمز در جاهای دیگر استایل به منظور اضافه کردن رنگ روشن است. همچنین توصیه می‌شود این کفش‌ها را در یک استایل کژوال اما شیک بپوشید. بنابراین سعی کنید آن‌ها را با یک تیشرت، کت بلیزر و شلوار جین تا شده برای آغاز ست کنید.

با بوت‌های مچی جیر قرمز چه چیزی بپوشیم؟

بوت‌های مچی جیر برای همه‌ی افراد مناسب هستند چون که می‌توانید از بافت‌ها و جنس‌های مختلف در استایل خود استفاده کنید. بنابراین توصیه می‌شود آن‌ها را با یک یقه اسکی و شال شیک ست کنید.

آیا بوت‌های قرمز با هر چیزی ست می‌شوند؟

اگرچه ممکن است بسیاری از افراد بگویند که بوت‌های قرمز مچی یکی از موارد لازم کمد لباس هستند اما دلیل این موضوع رنگ روشن آن‌ها نیست زیرا به سختی با هر لباس دیگری ست می‌شوند.

اگرچه در صورتی که کمد لباستان به صورت پیش فرض از لباس‌های خنثی یا کلاسیک مانند قهوه‌ای، مشکی، طوسی و سفید تشکیل شده باشد راحت‌تر می‌توانید بوت‌های قرمز خود را با لباس‌هایتان ست کنید. اما اگر فردی باشید که بیشتر لباس‌های رنگ روشن ماند سبز، نارنجی و… می‌پوشید ست کردن بوت در استایل برایتان دشوارتر خواهد بود.

منبع: Outfit Trends