تی‌شرت سفید ساده بدون توجه به فصل یا استایل شخصی می‌تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد. از استایل غیررسمی گرفته تا استایل‌های رسمی و شیک، امکان ترکیب کردن این لباس برای استفاده در هر مراسمی وجود دارد. فرقی نمی‌کند که جین زاپ‌دار یا کت و شلوار دو طرف دکمه‌دار را دوست داشته باشید، در این مطلب شیک‌ترین روش‌های ست کردن تی‌شرت سفید با هر کدام از این لباس‌ها را توضیح داده‌ایم.

۱. تی‌شرت سفید طرح‌دار و اورکت

ترکیب تی‌شرت سفید طرح‌دار و اورکت استایل بدی را ایجاد نمی‌کند و برای مواقع بین فصلی عالی است. این ترکیب را با شلوار جین و عینک آفتابی کامل کنید در این صورت استایل زیبایی خواهید داشت که هیچ‌گاه دمده نمی‌شود. رنگ اورکت اهمیتی ندارد؛ به هر حال استایل جذابی خواهید داشت.

۲. تی‌شرت سفید و جلیقه

فرقی نمی‌کند که جلیقه‌ی انتخابی‌تان جین، رنگ تیره یا رنگارنگ باشد به هر حال یک روش عالی برای داشتن استایل جذاب بدون پوشیدن تعداد زیادی لباس است. به دنبال جلیقه‌ی دکمه‌داری باشید که از پشم یا کشمیر تهیه شده باشد.

۳. تی‌شرت سفید و شلوار جین بگی

شلوار جین بگی

با ست کردن تی‌شرت سفید با یک جفت شلوار جین بگی، استایلی غیررسمی اما شیکی داشته باشید. این ست یک انتخاب عالی برای استایل روزمره است که می‌توانید آن‌ها را با یک کت یا اورشرت (بالاپوش) تکمیل کنید.

۴. تی‌شرت سفید و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی بر خلاف شلوار جین آبی برای رویدادهای بیشتری مناسب است و با هر لباسی عالی به نظر می‌رسد. شلوار جین مشکی خود را از بین مدل‌های اسکینی تا گشاد یا زاپ‌دار انتخاب کرده و از استایل زیبای ایجاد شده لذت ببرید.

۵. تی‌شرت سفید و شلوار مشکی

برای مراسم‌هایی که نمی‌توان از شلوار جین استفاده کرد، تی‌شرت سفید ساده‌ی خود را با شلوار مشکی ست کنید. در این صورت ظاهر غیررسمی تی‌شرت را با شلوار کلاسیک ترکیب کرده و می‌توانید سایر اجزای استایل خود را با توجه به مراسم تکمیل کنید. از این استایل می‌توانید در یک رویداد اسمارت کژوال یا دورهمی با دوستان استفاده کنید.

 تیشرت سفید و شلوار مشکی

۶. تی‌شرت سفید و شلوار کارگو یا شش جیب

ترکیب تی‌شرت سفید و شلوار شش جیب به راحتی انجام شده و برای همه‌ی افراد استایل زیبایی ایجاد می‌کند. فرقی نمی‌کند که برای شلوار رنگ کلاسیک، نئونی یا رنگ‌های تیره را انتخاب کنید در هر صورت به راحتی می‌توانید یک تیپ ساده و زیبا داشته باشید.

۷. تی‌شرت سفید و شلوار جین زاپ‌دار

تی‌شرت سفید و شلوار جین زاپ‌دار در ترکیب با کفش ورزشی سفید یا لوفر عالی به نظر می‌رسند. این استایل با کت تک یا کت چرم تکمیل می‌شود.

۸. تی‌شرت سفید و کت چهار دکمه

ترکیب مدل رسمی با مدل راحت شامل تی‌شرت سفید و کت چهار دکمه است. تضاد بین این دو استایل مدل شیکی را ایجاد می‌کند که می‌توان آن را در موقعیت‌های بسیاری به کار گرفت. این مدل ساده در رویدادهای اسمارت کژوال یا موقعیت‌های کاری غیررسمی بسیار کاربردی هستند. برای ماه‌های گرم‌تر سال سعی کنید تناژ روشن‌تر رنگ کرم را انتخاب کنید.

۹. تی‌شرت سفید و شلوارهای فاق بلند

با ست کردن تی‌شرت سفید با شلوار فاق بلند پاهای خود را کشیده‌تر نشان دهید. فضایی که فاق بلند شلوار به وجود می‌آورد نیم‌تنه‌ی پایین را کشیده‌تر نشان داده و باعث می‌شود فرد خوشتیپ‌تر به نظر برسد. برای رویدادهای کاری غیررسمی یک شلوار فاق بلند به رنگ تیره را با تی‌شرت سفید و کت ست کنید.

۱۰. تی‌شرت سفید و لایه بندی

ترکیب تیشرت و پیراهن

لایه‌های مختلفی را به استایل خود اضافه کنید. یک تی‌شرت طرح‌دار را با شلوار جین و کت چرم ترکیب کنید تا استایل کلاسیکی ایجاد شود. خلاقیت خود را در این قسمت به کار گرفته و ظاهر زیبایی را ایجاد کنید.

۱۱. تی‌شرت سفید ساده و اورکت

با ترکیب تی‌شرت و اورکت یک استایل عالی برای آب و هوای میان فصلی ایجاد کنید. در صورتی که می‌خواهید به محل کار بروید یا نیاز دارید که چند تکه لباس را با هم ست کنید، رنگ‌های تیره‌تر را برای کت مانند سرمه‌ای، طوسی، سبز یا مشکی را انتخاب کنید. پارچه‌هایی مانند پشم و کشمیر بدون نیاز به اضافه کردن لایه‌ی دیگر فرد را گرم نگه می‌دارند.

۱۲. تی‌شرت سفید و کت و شلوار

اگر پس از یک روز کاری می‌خواهید از دفتر کاری خود بیرون بروید، پیراهن یقه‌دار خود را با تی‌شرت سفید عوض کنید تا استایل غیررسمی‌ای داشته باشید. این استایل با هر ترکیبی زیبا به نظر می‌رسد؛ اما توجه داشته باشید که تی‌شرت حتما باید ساده باشد. دکمه‌های کت خود را باز گذاشته و برای داشتن استایل اسمارت کژوال جذاب عینک آفتابی را هم به آن اضافه کنید.

تیشزت سفید و کت و شلوار

۱۳. تی‌شرت سفید و کت سفید

با ترکیب کردن تی‌شرت سفید و کت سفید در رویدادهای مختلف زیادی، ظاهر جذابی خواهید داشت. این ترکیب را با شلوار جین آبی و کفش کتانی سفید ست کنید تا زیبایی استایلتان چند برابر شود.

۱۴. تی‌شرت سفید و شلوار جین سفید

با ترکیب کردن یک جفت شلوار جین سفید و تی‌شرت سفید یک استایل تک‌رنگ (مونوکروم) جذاب ایجاد کنید. این ترکیب به سادگی با هرچیزی ست شده و ظاهر جذابی برای مردان در هر سنی به وجود می‌آورد. برای ارتقای تیپ خود در هوای گرم یک کت و اکسسوری‌های مخصوص یا در هوای سرد یک اورکت گرم و بوت به استایل خود اضافه کنید. فرقی نمی‌کند که چه چیزی را برای پوشیدن انتخاب کنید به هر حال ظاهر زیبایی خواهید داشت.

۱۵. تی‌شرت سفید و کت و شلوار سفید

رنگ‌های کمرنگ یک روش عالی برای جلب توجه برای همه‌ی فصل‌ها هستند. بنابراین کت و شلوار سفید را با تی‌شرت سفید ترکیب کنید. این ترکیب یک فرصت ایدئال برای استفاده از اکسسور‌ی‌های رنگی مانند کلاه و جوراب است. این استایل در مراسم‌های اسمارت کژوال عالی به نظر می‌رسد؛ اما به سادگی می‌تواند به استایل رسمی یا غیررسمی تبدیل شود.

۱۶. تی‌شرت سفید و گرمکن ورزشی

برای مواقعی که می‌خواهید راحت باشید یک گرمکن ورزشی شیک به همراه تی‌شرت سفید را انتخاب کنید. با وجود اینکه این استایل از تکه‌های ساده‌ای ایجاد شده است؛ اما ظاهر زیبایی را به وجود می‌آورد.

۱۷. تی‌شرت سفید داخل شلوار جین

با قرار دادن تی‌شرت سفید داخل شلوار جین استایل شیک و جذابی خواهید داشت. این ترکیب کلاسیک با کت چرم، اورکت یا کمربند دارای سگک درشت تکمیل می‌شود.

۱۸. تی‌شرت سفید و کت جین

ست کردن تیشرت سفید و کت جین

استایلی کلاسیک‌تر از ترکیب تی‌شرت سفید و کت جین وجود ندارد. این ترکیب که هیچ‌گاه دمده نمی‌شود، برای همه مناسب است و می‌تواند رسمی یا غیررسمی شود. برای استایل راحت به دنبال تی‌شرت سفید طرح‌دار، شلوارک و کفش ورزشی باشید یا برای داشتن تیپ اسمارت کژوال شلوار کتان سرمه‌ای را با تی‌شرت سفید و کفش رسمی ست کنید.

چگونه از تی‌شرت سفید استفاده کنیم؟

  • در استفاده از تی‌شرت سفید در استایل خود تردید نداشته باشید. تی‌شرت سفید فضای بسیار عالی‌ای را برای تجربه‌ی موارد جدید ایجاد می‌کند.
  • تی‌شرت سفید را با سایر لباس‌های سفید بشویید.
  • برای جذابیت استایل لباس‌های دارای طرح‌های درشت را با تی‌شرت سفید ترکیب کنید.
  • با ترکیب کردن تی‌شرت سفید و سایر رنگ‌های کمرنگ استایل جذابی داشته باشید. این ترکیب در ماه‌های گرم جذاب‌تر خواهد بود.

بهترین مدل تی‌شرت سفید چیست؟

تی‌شرت‌های سفیدی که برای اغلب افراد مناسب هستند یقه‌های گرد، متناسب و بلند دارند. به دنبال تی‌شرت‌های سفیدی باشید که جنس آن‌ها سوپیما (ترکیبی از نخ پنبه) باشد که بسیار راحت است یا جنس آن‌ها از ابریشم باشد که بافت نرمی دارند.

آیا پوشیدن تی‌شرت سفید ساده مناسب است؟

استایل با تیشرت سفید

تی‌شرت سفید ساده یکی از عناصر کاربردی کمد لباس آقایان است. نه تنها این لباس یک پایه‌ی عالی برای استایل غیر رسمی روزمره بلکه یک لایه‌ی کاربردی به شمار می‌رود که با هر مدل کت و شلواری ست می‌شود.

کدام شلوارهای جین با تی‌شرت سفید ست می‌شوند؟

زیبایی تی‌شرت سفید در این است که تفریبا با همه چیز از جمله شلوار جین ست می‌شود. تی‌شرت سفید با همه‌ی مدل‌های شلوار جین از شلوارهای کم‌رنگ تا جین نیلی و مشکی به خوبی ترکیب می‌شود.

ست کردن تی‌شرت سفید چگونه است؟

با وجود اینکه از نظر برخی افراد تی‌شرت سفید می‌تواند خسته‌کننده باشد بیشتر به آن به چشم فضای پایه‌ای برای باقی اجزای استایل خود نگاه کنید. می‌توانید برای داشتن استایل کاری غیررسمی تی‌شرت سفید را زیر کت و شلوار تابستانی پوشیده، آن را با بوت، شلوار مشکی و کت بامبر ست کنید. برای داشتن استایل راحت هم تی‌شرت سفید خود را روی شلوار جین بیندازید.

منبع: The Trend Spotter