کت پشمی یکی از انتخاب‌های جذاب برای خانم‌ها در فصل‌های پاییز و زمستان به شمار می‌رود. کمربند کت‌های پشمی کمربنددار از همان جنس و رنگ خود کت است. فقط کافی است کمربند را دور کمر خود پیچیده و در وسط یگ گره بزنید. بهترین نکته درباره‌ی این کت‌ها این است که می‌توانید آن‌ها را با هر استایلی که خواستید ست کنید. در این مطلب ۱۹ مدل جذاب ست کردن کت پشمی کمربنددار برای داشتن استایل جذاب پاییزی و زمستانی را معرفی می‌کنیم.

فرقی نمی‌کند که به دنبال ایجاد استایل غیررسمی یا رسمی هستید در هر حال این کت‌های پاییزی بهترین انتخاب هستند زیرا می‌توانند زیبایی هر لباسی که پوشیده‌اید را دوچندان کنند. یک کت کمربنددار پشمی ساده ظاهر بسیار زیبایی‌ای را برای ایجاد استایل سنتی یا شیک ایجاد می‌کند. برای تکمیل استایل می‌توانید یک جفت کفش پاشنه‌دار را به استایل خود اضافه کنید. احتمالا تاکنون دقت کرده‌اید که کت‌های کمربنددار پشمی در رویدادها و مراسم‌های سلطنتی کاربرد دارند.

با کت‌های پشمی چه چیزی بپوشیم؟

با وجود اینکه کت‌های پشمی کمربنددار جزو لباس‌های قدیمی و کلاسیک هستند اما همچنان مانند گذشته شیک و زیبا به شمار می‌روند. طرفداران دنیای مد این کت‌ها را در اولویت بالایی برای خود قرار می‌دهند. کت‌‌های پشمی کمربنددار را می‌توان در موقعیت‌های رسمی استفاده کرد و جزو لباس‌هایی هستند که هیچگاه دمده نمی‌شوند. علاوه بر موقعیت‌های رسمی این کت‌ها برای استایل‌های روزمره‌ی عادی مانند پوشیدن آن‌ها برای محل کار هم کاربرد دارند.

کت پشمی کمربنددار شتری رنگ در ترکیب با رنگ مشکی استایل دخترانه‌ی شیکی را ایجاد می‌کند. این کت‌ها به سادگی بهترین انتخاب برای خانم‌ها در فصول سرد به شمار می‌روند زیرا علاوه بر ایجاد گرما، حجیم هم نیستند. بهترین نکته در رابطه با این کت‌ها این است که به مدل‌های بسیار متنوعی می‌توانند پوشیده شوند. فرقی نمی‌کند که کت بلند پشمی کمربنددار خود را با شال بپوشید یا به صورت لایه لایه در استایل خود استفاده کنید در هر حال این کت هیچگاه دمده نمی‌شود و همیشه استایل زیبایی را ایجاد می‌کند.

بایدها و نبایدهای کت‌های پشمی کمربنددار

بایدها و نبایدهای پوشیدن کت پشمی

  • در صورتی که به دنبال کت پشمی‌ با بلندی تا مچ هستید، از پوشیدن شلوار جاگر به همراه آن اجتناب کنید زیرا ترکیب آن‌ها زشت و نامنظم به نظر می‌رسد.
  • رنگ‌های خنثی مانند رنگ پوست و رنگ شتری رنگ‌های کلاسیکی هستند. این رنگ‌ها را با رنگ مشکی بپوشید.
  • کت کمربنددار خود را نیمه باز گذاشته و استایل شیکی داشته باشید.
  • استایل‌های لایه لایه شیک به نظر می‌رسند اما لایه‌های زیادی را در استایل خود به کار نبرید زیرا این کار موجب می‌شود استایلتان بیش از حد حجیم شود.
  • افزودن جزییاتی مانند دکمه‌های برنزی به کت پشمی کمربنددار باعث می‌شود استایلتان ظاهر مرتبی داشته باشد.

۱. استایل‌های کت پشمی کمربنددار مشکی

برای پاییز و زمستان امسال می‌خواهیم به استایل قدیمی تمام مشکی بازگردیم. این استایل زیبایی و درخشش خاصی را به استایل اضافه می‌کند. یک اورکت پشمی مشکی را با شلوار مشکی ترکیب کرده و آن را با بوت و کیف مشکی ست کنید. برای تاثیرگذاری بیشتر می‌توانید عینک مشکی را هم به استایل خود اضافه کنید.

۲. ترکیب کت پشمی کمربنددار طوسی با بوت بلند قهوه‌ای و شلوار جین اندامی

پاییز امسال کت پشمی کمربنددار طوسی خود را با شلوار جین اندامی مشکی ست کنید. این ترکیب جذاب را با بوت بلند جیر قهوه‌ای ترکیب کنید. همه‌ی این رنگ‌ها مکمل یکدیگر بوده و استایل پاییزی زیبایی را به وجود می‌آورند.

۳. ست کردن کت‌های پشمی با شلوار جین بگ

کت پشمی و شلوار بگ

آیا می‌خواهید به خرید بروید یا در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد استایل غیررسمی در فصل سرما هستید؟ کت پشمی یک انتخاب عالی در ترکیب با شلوار جین‌های متناسب است زیرا هر دوی آن‌ها شیک و راحت هستند. ترکیب اورکت مشکی و شلوار جین بگ یک ترکیب زیبا است که همیشه راحت و مرتب به نظر می‌رسد.

۴. کت پشمی کرمی کوتاه با شلوار طوسی

کت پشمی کمربنددار کرم

شلوارهای طوسی با رنگ‌های متنوعی زیبا به نظر می‌رسند. امکان ترکیب کت پشمی کمربنددار آبی با شلوار پشمی طوسی برای ایجاد استایل راحت و ترکیب کردن آن‌ها با کفش‌های چرم مشکی وجود دارد. کت پشمی طوسی را با شلوارهای رنگی ست کنید و استایل جذابی ایجاد کنید.

یک سویشرت گرم را با این استایل پوشیده و با اضافه کردن کفش کتانی به استایل خود ظاهر راحت‌تری داشته باشید. کت پشمی کوتاه رنگ پوست با کمربند بلند و طوسی هم ظاهر جذاب و زیبایی ایجاد می‌کند.

۵. اورکت پشمی و کفش‌های قهوه‌ای

کت پشمی بلند قهوه‌ای خود را روی پیراهن سفید ساده پوشیده و کمربند آن را یک گره‌ی ساده بزنید. سپس این استایل را با کفش‌های قهوه‌ای مخمل پاشنه‌دار ست کرده و استایلی داشته باشید که هیچگاه دمده نمی‌شود و همیشه شیک است.

۶. کت پشمی کمربنددار روی پیراهن و لگ

کت پشمی با لگ

امکان ترکیب کردن لگ مشکی با پیراهن رسمی و سپس ارتقای استایل با پوشیدن کت پشمی روی آن وجود دارد. برای داشتن ظاهر شیک‌تر کمربند کت خود را باز بگذارید.

۷. کت پشمی چهارخانه با تیشرت مشکی ساده

طرح چهارخانه یکی از طرح‌های سنتی است که کلاسیک بوده و همیشه ترند است. فرقی نمی‌کند که مدل کت دکمه‌دار باشد یا بخواهید یک کت اورسایز بپوشید در هر صورت شیک به نظر می‌رسد. این کت را می‌توان با تیشرت ساده یا سویشرت پوشید. اگرچه ترکیب یک تیشرت ساده‌ی مشکی و شلوار جین آبی روشن با کت پشمی مشکی چهارخانه هم می‌توانند زیبایی خاص خود را داشته باشند.

۸. کت پشمی بلند با شلوار گشاد و کفش کتانی

کت پشمی و شلوار گشاد

استایل‌های مخصوص فصل سرد اغلب شامل انتخاب نوع مناسب کت و کفش است. ترکیب شلوار گشاد سفید و تیشرت مشکی‌ای که داخل شلوار قرار داده شده با کت پشمی کمربنددار بلند عالی به نظر می‌رسد. این کار در صورتی که کت را باز بگذارید استایل شیک و به روزی را ایجاد می‌کند.

۹. کت پشمی کمربنددار با دامن

ترکیب کت پشمی کمربنددار با دامن متوسط و بوت‌هایی که بلندی آن‌ها تا زانو است بسیار زیبا به نظر می‌رسد. برای داشتن استایل شیک می‌توان اورکت پشمی سفید بلند را با دامن و تیشرت سفید ترکیب کرد.

۱۰. کت پشمی بلند باز با شلوار گشاد

در صورتی که به دنبال داشتن استایل شیک دخترانه هستید کت پشمی کمربنددار باز را با شلوار گشاد بپوشید. سپس این ترکیب را با کفش پاشنه بلند و کیف ست کرده و استایل منحصر به فردی ایجاد کنید.

۱۱. کت پشمی با پیراهن رسمی

کت پشمی با پیراهن رسمی

آیا به این فکر کرده‌اید که برای یک رویداد رسمی در زمستان چه لباسی باید بپوشید؟ برای این موقعیت باید سعی کنید لباسی انتخاب کنید که پارچه‌ی سنگینی داشته باشد و آستین‌هایش بلند باشد. یک پیراهن سفید ساده‌ی کوتاه انتخاب بسیار مناسبی است.

یک کت ساده‌ی پشمی کرم رنگ یا به رنگ پوست را پوشیده و فراموش نکنید که حتما کمربند آن را باز بگذارید تا زیبایی پیراهن زیر آن را پنهان نکند.

۱۲.‌ استایل غیررسمی با کت‌های پشمی

برای داشتن این استایل می‌توان از استایل تمام مشکی استفاده کرد. سعی کنید رنگ کت پشمی خود را به یکی از رنگ‌های خنثی مانند طوسی یا رنگ پوست انتخاب کرده و آن را با یک کفش راحت مانند کفش تخت ست کنید.

۱۳.‌ کت کمربنددار با شال

در صورتی که می‌خواهید در روزهای سرد زمستانی گرم بمانید استایلی را پیشنهاد می‌کنیم که هیچگاه دمده نمی‌شود. به این منظور کت پشمی کمربنددار قهوه‌ای شتری را با شالی از جنس کشمیر یا پشم که رنگ آن با کت همخوانی داشته باشد ست کنید. شلوار جین آبی و کفش پاشنه بلند نوک تیز رنگ پوست هم درخشش بیشتری به این استایل می‌دهند.

۱۴. کت پشمی و سویشرت

روش ساده‌تر و محبوب‌تر پوشیدن کت پشمی کمربنددار پوشیدن آن روی سویشرت است. به این منظور می‌توان سویشرت‌ یقه اسکی سفید را با شلوار جین مشکی و کت پشمی صورتی‌ای که بلندی آن تا روی زانو است ست کرده و استایل شیکی را برای خود ایجاد کرد.

۱۵. کت پشمی سفید با شلوار جین زاپ‌دار مشکی

یک کت پشمی کمربنددار سفید را می‌توان با شلوار جین زاپ‌دار و کلاه شیک ست کرد و استایل زیبایی را به وجود آورد. در صورتی که به این استایل عینک آفتابی و پیراهن مورد علاقه‌ی خود را هم اضافه کنید یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه‌ی مد بر اطرافیان خود می‌شوید.

۱۶.‌ کت پشمی رنگ پوست و کفش‌های چرم بلند قهوه‌ای

کت رنگ پوست پشمی و بوت قهوه‌ای

یک کت رنگ پوست یا شتری رنگ انتخاب مناسبی برای مهمانی یا استایل‌های غیررسمی به شمار می‌رود. این کت‌ها همچنین هنگامی که آن‌ها را با بوت‌های چرم بلند بپوشید هم کاربرد بیشتری پیدا می‌کنند. در صورتی که هوا سرد است این بوت‌ها بهترین انتخاب به شمار می‌روند.

۱۷. کت پشمی کمربنددار با شلوار چرمی

در صورتی که به دنبال استایل مرتب و به روزی هستید شلوارهای چرم را با کت‌های پشمی کمربنددار ست کنید. این کت‌ها همچنین حتی در ترکیب با بوت‌های چرم استایل درخشان‌تر و زیباتری را هم به وجود می‌آورند.

۱۸. کت پشمی خزدار با بوت بلند

یک کت پشمی کمربنددار با یقه‌ی خز لباسی است که هر فردی دوست دارد در کمد لباس‌هایش داشته باشد. این کت‌ها هنگام ترکیب شدن با شلوار جین‌های اندامی و کفش‌های پاشنه بلند بسیار زیبا به نظر می‌رسند. یک کت پشمی زرد مایل به سفید با یقه‌ی خزدار همچنین با بوت‌های مشکی استایل بسیار درخشانی را به وجود می‌آورد.

خز مصنوعی یا خز خرگوش هم یک انتخاب مناسب برای بسیاری از افراد در زمان کاهش دما است زیرا اغلب گرم بوده و ظاهر شیکی را هم ایجاد می‌کند.

۱۹.‌ کت قهوه‌ای بلند با شلوار سفید

یک کت بلند قهوه‌ای تیره استایل بسیار درخشان و خیره‌کننده‌ای را با تیشرت سفید ساده و شلوار سفید ساده ایجاد می‌کند. ترکیب قهوه‌ای و سفید ترکیبی است که همیشه تحسین شده و در هر استایلی جذاب به نظر می‌رسد.

چگونه می‌توانیم با کت پشمی استایل جذابی داشته باشیم؟

استایل جذاب با کت پشمی

کت‌های پشمی هنگام پوشیده شدن روی پیراهن‌های بافت استایل جذابی را ایجاد می‌کنند. این ساده‌ترین و شیک‌ترین روشی است که می‌توانید انتخاب کنید. علاوه بر این همچنین می‌توانید کت پشمی بلند را روی تیشرت ساده پوشیده و یک شال را هم به استایل خود اضافه کنید.

این کت‌ها با بستن کمربند یا اضافه کردن کمربند چرمی بهتر هم به نظر می‌رسند زیرا شکل بهتری به اندام داده و استایل زنانه‌تری را ایجاد می‌کنند. البته چیزهایی که تیپ را کامل می‌کنند مدل‌های مختلف شلوارهایی هستند که با آن‌ها می‌پوشید. بوت‌های براق مچی و اندامی بسیار شیک بوده ظاهر کلی استایل را تکمیل می‌کنند.

چگونه به صورت لایه‌ای از کت پشمی در استایل استفاده کنیم؟

در صورتی که به صورت لایه‌ی بالایی از کت پشمی خود در فصل سرما استفاده می‌کنید حتما این نکته‌ی مهم را به خاطر داشته باشید که به بافت پارچه‌ی لباس‌های خود دقت زیادی داشته باشید. به عنوان مثال یک سویشرت اورسایز زیر کت بدون آستین نخ پنبه زیبا به نظر می‌رسد.

به جای کت بدون آستین، کت آستین‌دار را انتخاب نکنید زیرا حجیم شدن آن باعث می‌شود ظاهر کلی نامرتب و شلخته به نظر برسد. علاوه بر این می‌توانید به پوشیدن بافت‌های نازک روی هم یا فقط پوشیدن یک تیشرت ساده و ست کردن آن با یک شال پشمی زیبا فکر کنید. این اکسسوری کوچک زیبا باعث بهبود کلی استایل می‌شود.

آیا امکان پوشیدن کت پشمی در هوای برفی وجود دارد؟

خوشبختانه می‌توان کت‌های پشمی را در هوای برفی پوشید زیرا بافت آن‌ها به گونه‌ای است که به صورت طبیعی در برابر آب مقاوم بوده و لانولین موجود در آن‌ها منجر به ایجاد گرما در هوای بسیار سرد می‌شود.

آیا می‌دانستید که پشم همچنین یک عایق برجسته است؟ بنابراین در صورتی که کتی که از پشم تهیه شده است را بپوشید گرم خواهید ماند اما پارچه‌های دیگر این امکان را فراهم نمی‌کنند.

در صورتی که محل زندگیتان به گونه‌ای است که در فصل زمستان بارش برف بسیار زیادی دارد خرید کت پشمی یک انتخاب عاقلانه به شمار می‌رود.

مگان مرکل چگونه کمربند کت پشمی خود را گره می‌زند؟

گره‌ی کمربند کت پشمی مگان مرکل

احتمالا توجه کرده‌اید که افراد خانواده‌های سلطنتی به سادگی دوست دارند از انواع مختلف کت‌هایی که کمربند دارند استفاده کنند. مگان مرکل هم یکی از اعضای خانواده‌ی سلطنتی است که بسیاری از افراد استایل او را دنبال می‌کنند.

ممکن است این موضوع را دوست نداشته باشید اما تنها مرکل دوست دارد کمربند خود را فقط یک گره بزند. تکنیک گره زدن کمربند او شامل یک گره‌ی پاپیونی ساده و گره‌ی کراواتی شل است که یک دور اضافه برای امنیت بیشتر دور کمربند بسته شده گره می‌خورد.

دنبال کردن استایل افراد مشهور همواره ترند بوده است. افراد دوست دارند بدانند افراد مشهور چگونه ظاهر و استایلشان را شیک و برجسته نگه می‌دارند.

منبع: Outfit Trends