مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشده۲۴ ست پیراهن و شلوار مردانه جذاب

۲۴ ست پیراهن و شلوار مردانه جذاب

در این مقاله تلاش شده در پوشیدن پیراهن چند اصل اساسی بررسی شود و تعدادی از انواع ست پیراهن و شلوار مردانه را به شما معرفی کنیم تا در استادهای کژوال و نیمه‌رسمی خود بدرخشید.
یکی از دغدغه‌های مردان شیک‌پوش همواره خلق استایل‌های جدید است. با توجه به تنوع کمتر لباس مردانه نسبت به لباس زنانه معمولاً انتخاب‌های مردان کمی محدودتر از زنان است.
پیراهن یکی از محبوب‌ترین البسه در استایل‌های آقایان و دنیای پیراهن مردانه دنیایی گسترده است پس آگاهی از استایل‌های روز، باعث می‌شود انواع پیراهن در جای درست پوشیده شود. یکی از اقداماتی که همراه با انتخاب پیراهن باید انجام داد، انتخاب شلوار مناسب است. طبیعتاً گستردگی انواع شلوار همسنگ پیراهن نیست اما بی‌نهایت استایل همراه با همین تعداد محدود شلوار و البته پیراهن می‌توان خلق کرد.

ست پیراهن و شلوار مردانه

ست پیراهن و شلوار مناسب برای بهار و تابستان

ست پیراهن و شلوار مناسب برای بهار و تابستان

در تابستان و بهار اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، جنس پیراهن است سعی کنید پیراهن شما نازک باشد. اگر علاقه به استفاده از پیراهن آستین کوتاه ندارید تلاش کنید آستین شما کمی گشاد تر از پیراهن رسمی مردانه باشد.

 

 

پیراهن مردانه

 

 

دومین نکته تنوع رنگ در پیراهن است. در این فصول از رنگ‌های روشن و یا متنوع استفاده کنید. رنگ روشن به عدم نفوذ نور خورشید کمک و پیراهن طرح دار و منقش شما را با محیط اطراف هماهنگ می‌کند.

ست پیراهن و شلوار با انواع اکسسوری

همان‌طور که در انتخاب پیراهن جنس آن را باید در نظر بگیرید در انتخاب شلوار هم باید از خرید شلوار ضخیم یا چسبان در صورت امکان پرهیز کنید.

ست پیراهن و شلوار با کفش

بهترین شلوار برای بهار و تابستان، شلوار کتان و شلوار پارچه ای است. در مدل شلوار جین نیز در تابستان، شلوار جین نازک، شلوار جین کشی و شلوار جین راسته نیز انتخاب‌های مناسبی برای فصول بهار و تابستان هستند.

ست پیراهن و شلوار برای روزهای ابتدایی پاییز

پاییز فصل دلخواه شیک‌پوشان است. در استایل‌های پاییزه تنوع لباس بیشتری وجود دارد و ازاین‌رو این فصل، فصل موردعلاقه دنبال کنندگان مد و فشن است.

ست پیراهن و شلوار برای روزهای ابتدایی پاییز

در روزهای نخست پاییز که هوا آن چندان سرد نیست و هنوز قابل‌تحمل است، می‌توانید از پیراهن ضخیم، پیراهن مخمل و پیراهن پاییزه مردانه استفاده کنید.
انتخاب دیگری که می‌توانید آن را مدنظر قرار دهید، استفاده از تیشرت مردانه یقه گرد همراه با پیراهن است. شما می‌توانید یک تیشرت زیر پیراهن با رنگ متضاد یا حداقل غیر همسان با آن بپوشید، دکمه پیراهن را باز یا نیمه‌باز بگذارید و پیراهن و تیشرت را روی شلوار بیندازید.
در این استایل‌ها برای انتخاب شلوار ارجعیت با شلوار جین است. شلوار جین برای استایل‌های روزمره مخصوصاً در پاییز بهترین انتخاب است؛ اما درصورتی‌که قصد استفاده از شلوار جین را ندارید می‌توانید از شلوار کتان ضخیم، شلوار پارچه‌ای ضخیم و شلوار مخمل استفاده کنید.

خرید کاپشن مردانه

ست پیراهن و شلوار مردانه برای روزهای سرد پاییز و زمستان

ست پیراهن و شلوار مردانه برای روزهای سرد پاییز و زمستان

برخی تصور می‌کنند در روزهای سرد به دلیل سرمای هوا و حجم بیشتر لباس‌ها، امکان خلق استایل‌های جذاب وجود ندارد. البته اگر قصد دارید همه‌چیز را زیر کاپشن پر گرم خود پنهان کنید باید به این مسئله اذعان داشت دست شما برای خلق استایل‌های جدید بسته است.

ست پیراهن و شلوار مردانه برای روزهای سرد با کاپشن

یکی از استایل‌های محبوب در روزهای سرد استفاده از پلیور، همراه با پیراهن است. پلیور یقه هفت و پلیور یقه گرد، انواع پلیور هستند که می‌توانید زیر آن‌ها پیراهن بپوشید.
این روزها یکی از ویژگی‌های پلیورهای جدید رنگ‌های متفاوت آن‌ها است. رنگ‌های متفاوت پلیورهای جدید باعث خلق استایل‌های جذاب و زیبایی شده است که در مدل‌های پیشنهادی از طرف طراحان در سال ۲۰۲۰ نیز این تنوع به‌خوبی مشهود است.

در استایل‌های جدید امسال استفاده از شلوار کتان مردانه و پارچه‌ای ضخیم بیشتر موردتوجه قرارگرفته است که همراه با کتانی چرمی که در برابر نفوذ آب تا حدودی مقاوم است، می‌تواند استایلی استثنایی خلق کند.

 

 

خرید شلوار مردانه

 

 

اگر قصد استفاده از پلیور را و احتمالاً نمی‌خواهید در سرما بلرزید، می‌توانید از کاپشن‌های طرح خلبانی استفاده کنید. البته این کاپشن‌ها فقط ازنظر ارتفاع یادآور کاپشن طرح خلبانی هستند که ازقضا گرمای بسیار بیشتری نسبت به کاپشن‌های خلبانی دارند.

ست پیراهن و شلوار مردانه با بارانی یا پالتو

بسته به بارانی بودن یا آفتابی بودن هوا نیز می‌توانید کفش و شلوار خود را انتخاب کنید. در این مدل با توجه به ارتفاع کاپشن بهتر است، ارتفاع پیراهن از آن بیشتر باشد و در اصطلاح پیراهن از کاپشن بیرون بزند البته می‌توانید پیراهن را در شلوار خود نیز بگذارید.

ست پیراهن و شلوار برای استایل نیمه‌رسمی

ست پیراهن و شلوار برای استایل رسمی

اگر قصد دارید به یک قرار کاری نیمه‌رسمی و مهم بروید، سعی کنید در استایل خود اصل راحتی و البته شکیل بودن را رعایت کنید. شلوار پارچه ای و شلوار کتان همراه با کفش رسمی مردانه و یا نیم بوت انتخاب‌های مناسب برای هماهنگی با پیراهن شما هستند.

ست پیراهن و شلوار با کت برای استایل رسمی

بسته به فصلی که قصد دارید از استایل‌ها استفاده کنید می‌توانید از پلیور مردانه، کت و یا پالتو استفاده کنید.
در قرارهای نیمه‌رسمی و رسمی سعی کنید از لباس‌هایی با وحدت رنگ بیشتر استفاده کنید و لباس‌های منقش و یا طرح دار خود را استایل‌ها و روزهای دیگر امتحان کنید.

ست پیراهن و شلوار برای استایل رسمی زمستانه
بهترین انتخاب در این استایل‌ها برای رنگ شلوار، شلوارهای تیره‌رنگ هستند.

کت و شلوار مردانه

معرفی ست پیراهن و شلوار برای استایل دانشجویی

معرفی ست پیراهن و شلوار برای استایل دانشجویی

در استایل دانشجویی به دلیل تحرک بیشتر نسبت به استایل‌های دیگر بهتر است از لباس‌های راحت‌تر و گرم‌تر استفاده کنید و به کفش و شلوار خود نیز توجه کنید.

معرفی ست پیراهن و شلوار

کفش و شلوار شما باید راحت باشد. راحتی که در عین شیک بودن آزادی عمل را نیز برای شما فراهم کند. بهترین نوع شلوار و بهترین نوع کفش برای استایل‌های دانشجویی خصوصاً در زمستان و پاییز ترکیب شلوار جین و بوت و نیم بوت مردانه است.

4.9
/
5
(
27

امتیاز

)

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید