مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشده۴۰ مدل هودی شیک و جذاب

۴۰ مدل هودی شیک و جذاب

همراهان عزیز بانی مگ، سلام

امروز به سراغ یکی از عناوین جذاب این روزها برای شما رفتیم. هودی یکی از آیتم‌های جذاب پاییز زمستانه است که به شما برای داشتن استایلی زیبا کمک می‌کند. در این مقاله با عنوان ۴۰ مدل هودی شیک و جذاب، به بررسی مدل هودی پسرانه، مدل هودی دخترانه، مدل هودی شلوار ، مدل هودی زنانه، مدل هودی مردانه و مدل هودی دخترانه اسپرت پرداختیم. امیدواریم که این مقاله بتواند به شما در داشتن استایلی زیبا با مدل هودی شیک و زیبا کمک کند.

در این مقاله همراه بانی مگ باشید.

ست هودی دخترانه و پسرانه

عکس ست هودی دخترانه و پسرانه

مدل هودی جدید

همراه با فرا رسیدن فصل سرما پوشیدن مدل هودی جدید نیز بین افراد محبوبیت می‌یابد این آیتم به دلیل راحتی و تنوع مدل زیاد، یکی از آیتم‌های استایل زمستانی محبوب است. شاید شما نیز از آن دسته از افراد باشید که امسال قصد خرید یک مدل هودی جدید را دارید یا می‌خواهید کمد محصولات خود را با یک یا چند مدل هودی جدید تکمیل کنید. اگر شما هم به دنبال مدل هودی جدید خود هستید؛ این مقاله برای شماست. در ادامه به بررسی مدل هودی دخترانه، مدل هودی پسرانه، مدل مدل هودی زنانه و مدل هودی مردانه خواهیم پرداخت.

 

 

خرید هودی مردانه

 

 

ست هودی دو نفره

عکس هودی دونفره

مدل هودی دخترانه

خرید یک مدل هودی جدید، برای بسیاری از شما هیجان انگیز است به همین جهت ابتدا از مدل هودی دخترانه شروع کردیم. پیشنهاد بانی مگ برای انتخاب یا خرید یک مدل هودی دخترانه، استفاده از رنگ‌های نود، سفید و یا مشکی است. خرید مدل هودی دخترانه در این تم‌های رنگی به شما کمک می‌کند تا مدل هودی جدیدتان را با استایل خود به راحتی ست کنید. البته استفاده از رنگ‌های صورتی، نارنجی، قرمز و یا سبز نیز در بین دختران طرفداران زیادی دارد.

آنچه در ادامه خواهید دید؛ پیشنهاد بانی مگ برای انتخاب مدل هودی دخترانه جدید است. در این بین شما تصاویری از هودی دخترانه شیک و مدل هودی دخترانه‌ی اسپرت را خواهید دید. امیدواریم که تصاویر مدل هودی دخترانه به شما در انتخاب استایل موردنظرتان کمک کند.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت بانی مد از جدیدترین مدل هودی دخترانه اسپرت و مدل هودی دخترانه اسپرت دیدن فرمایید.

 

خرید هودی زنانه

 

 

مدل هودی دخترانه

مدل هودی زنانه

عکس هودی نیم زیب دخترانه

مدل هودی دخترانه رنگ قهوه ای

عکس هودی زنانه رنگ صورتی

مدل هودی زنانه کلاهدار

مدل هودی پسرانه

خرید یک مدل هودی پسرانه نیز کاری هیجان انگیز است. خرید یک مدل هودی پسرانه می‌تواند حلقه‌ی گمشده‌ی استایل زمستانی شما باشد. به همین جهت در این بخش به سراغ مدل هودی پسرانه رفتیم تا خیال شما را برای انتخاب مدل هودی پسرانه تان راحت کنیم.

آنچه در ادامه خواهید دید؛ تصاویری از مدل هودی پسرانه برای شماست. امیدواریم که این بخش بتواند به شما برای انتخاب بهتر کمک کند.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت بانی مد از جدیدترین مدل هودی پسرانه دیدن فرمایید.

مدل هودی پسرانه

عکس هودی پسرانه

مدل هودی پسرانه کلاهدار

مدل هودی پسرانه رنگ قهوه ای

مدل هودی مردانه

 

مدل هودی زنانه

بعد از بررسی مدل هودی دخترانه و مدل هودی پسرانه نوبت به مدل هودی زنانه می‌رسد. مدل هودی زنانه، مثل مدل هودی دخترانه اسپرت، مدل هودی دخترانه شیک و مدل هودی جدید؛ انواع مختلفی دارد. در این بخش به بررسی مدل هودی زنانه پرداختیم. آنچه در ادامه خواهید دید؛ تصاویری از مدل هودی زنانه است. امیدواریم که این تصاویر به شما در خرید یک مدل هودی زنانه دوست داشتنی کمک کند.

ست هودی زنانه

عکس ست هودی زنانه

مدل هودی زنانه رنگ قهوه ای

عکس هودی زنانه رنگ سفید

مدل هودی زنانه لش

عکس هودی زنانه رنگ طوسی

مدل هودی زنانه رنگ زرشکی

مدل هودی مردانه

مدل هودی مردانه، عناوین جذاب این روزها برای خرید مدل هودی مردانه است. شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید که مدل هودی مردانه خود را انتخاب کنید؟ این بخش برای شما آماده شده است تا به شما برای خرید مدل هودی مردانه کمک کند. تصاویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، راهنمایی برای خرید مدل هودی مردانه است.

مدل هودی مردانه

مدل هودی مردانه رنگ نارنجی

مدل هودی مردانه رنگ کرم

عکس هودی مردانه رنگ سرمه ای

عکس هودی مردانه رنگ خاکستری

مدل هودی شلوار

عنوان جذاب بعدی این روزها، مدل هودی شلوار است. این عنوان به دو بخش مدل هودی شلوار دخترانه و مدل هودی شلوار پسرانه تقسیم می‌شود در راستای بررسی دقیق مدل هودی شلوار، در دو بخش مجزا، به بررسی مدل هودی شلوار دخترانه و مدل هودی پسرانه خواهیم پرداخت.

همراه بانی مگ باشید.

مدل هودی شلوار دخترانه

ست مدل هودی شلوار دخترانه یک ست جذاب برای روزهای پاییزی محسوب می‌شود. ست هودی شلوار دخترانه با یک پافر می‌تواند یک استایل دوست داشتنی و زیبا برای شما در روزهای پاییزی بسازد مدل هودی شلوار دخترانه به شما در داشتن یک استایل اسپرت کمک می‌کند. آنچه در ادامه خواهید دید؛ تصاویری از مدل هودی شلوار دخترانه است. شما همین حالا می‌توانید با مراجعه به وبسایت بانی مد از جدیدترین مدل هودی شلوار دخترانه و مدل هودی شلوار پسرانه دیدن فرمایید.

مدل هودی شلوار دخترانه

عکس هودی و شلوار دخترانه

ست هودی و شلوار دخترانه

عکس ست هودی زنانه رنگ سبز

مدل ست هودی زنانه رنگ کرم

عکس ست هودی زنانه رنگ بنفش و سفید

مدل هودی شلوار پسرانه

مدل هودی شلوار پسرانه عنوان محبوبی برای پسران در فصل پاییز و زمستان محسوب می‌شود. خرید یک مدل هودی شلوار پسرانه به شما برای داشتن یک استایل اسپرت برای استفاده روزمره کمک می‌کند و جذابیت خاصی به استایل شما می‌بخشد. در ادامه تصاویری از مدل هودی شلوار پسرانه را برای شما آوردیم تا به شما در خرید مدل هودی شلوار پسرانه کمک کند.

مدل هودی شلوار پسرانه

عکس هودی شلوار پسرانه

ست هودی و شلوار مردانه رنگ سفید

ست هودی مردانه شیک

ست هودی و شلوار مردانه رنگ طوسی

ست هودی و شلوار مردانه جدید

ست هودی و شلوار مردانه رنگ سبز

 

 

در انتها…

در انتها امیدواریم که این مقاله به شما در ساخت یک استایل زیبا کمک کرده باشد. ما اینجا هستیم تا به شما در ساخت یک استایل خاص کمک کنیم. لطفا سوالات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

در انتها از اینکه تا انتها همراه ما بودید؛ از شما سپاسگزاریم.

به امید دیدار مجدد شما در مقالات بعدی…

 

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”هودی چیست؟” answer-0=”شاید این موضوع برایتان عجیب به نظر برسد، اما قرن‌هاست که خانم‌ها و آقایان از هودی استفاده می‌کنند. ریشه کلمه هود (Hood) به واژه ((Hod از زبان قبیله‌ای از ژرمن‌ها در قرن ۵ میلادی باز‌می‌گردد که به معنای (Hat) یا کلاه امروزی است. در گذشته بسیاری از کشیش‌ها و راهبان، تونیک یا ردای بلند و کلاه‌داری به تن می‌کردند که به نظر می‌رسد طراحی هودی‌های مدرن از همان لباس‌ قدیمی الهام گرفته شده است. در اوایل سال ۱۹۳۰ میلادی، دمای بسیاری از کارخانه‌های نیویورک پایین بود و کارگران در آن سرما باید لباس گرم به تن می‌کردند. از این رو لباس فرم کارگران، شباهت بسیاری به مدل هودی مدرن این روزها دارد. بنابراین در این سال‌ها محبوبیت هودی تا سال ۱۹۹۰ بیشتر شد و مورد استقبال دختران و پسران جوان قرار گرفت.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”ویژگی‌های هودی چیست؟” answer-1=”هودی شباهت بسیاری به سویشرت و ژاکت دارد، با این تفاوت که شامل کلاه است. معمولا جنس هودی از نخ و پنبه می‌باشد و داخل بعضی از مدل‌های هودی شامل پشم است. با این حال تنوع هودی روز به روز بیشتر می‌شود و در جنس‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شود. هودی به صورت جلو بسته، زیپ‌دار یا دکمه‌دار در بازار به فروش می‌رسد و ویژگی اصلی هودی، کلاه است که آن را از گروه لباس‌های پاییزه دیگر جدا می‌کند.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

 

4.9
/
5
(
108

امتیاز

)

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید