پنج شنبه 20 مرداد ساعت 10:05 به وقت تهران - مصادف با Aug 2022 11

ad

ایده هایی برای مدل موی مجعد کوتاه

mahmood

نویسنده : https://www.banimode.com/blog

یکشنبه 19 دی 1400

ساعت : 18:10

ایده هایی برای مدل موی مجعد کوتاه

تمامی کسانی که موهای فر و مجعد دارند، حتما بارها تعریف و تمجید دیگران را از حالت موهایشان شنیده‌اند. اما دیگران احتمالا نمی‌دانند که مراقبت و حالت دادن به موهای فر، خود نیازمند صرف زمان است، شاید کمی بیشتر از کسانی که موهای صاف دارند. داشتن موهای کوتاه و البته فر به این معنا نیست که نیازی به حالت دادن یا کوتاه کردن موهای خود ندارید. ممکن است بخواهید همان بافت فر موهایتان را حفظ کنید یا شاید بخواهید موی فرتان را حالت دهید و آن را برای مدتی صاف نگه‌ دارید. همه و همه به این موضوع مرتبط می‌شود که خود را برای چه مقصد و حضور در چه مراسمی آماده می‌کنید و یا باید بدانید آن روز چه احساسی دارید!

به تازگی و تنوع آری بگویید

اگر موی فر و مجعدی دارید، می‌توانید تنوع و تازگی را تجربه کنید، آن هم به شرط داشتن جسارت در امتحان کردن مدل های متفاوت. داشتن موی فر این امکان را به شما می‌دهد که اقسام متفاوتی را از مدل های مو را تجربه کنید. ما در این نوشتار سعی کرده‌ایم، ایده های متفاوتی برای زیباتر کردن موهای فر را به شما پیشنهاد دهیم.

انواع مدل موی فر

مدل Messy Bun

اگر زمان زیادی ندارید تا برای حالت دادن به موهای مجعد و فرتان صرف کنید، این مدل مو به صورت خاص برای شماست. همان موی نامرتب خود را کافی است که ببندید و اجازه دهید بافت فر موهای شما باقی کارها را برای زیباتر شدن و جذابیت شما انجام دهد.

مدل Half up, Half Down یا نیمه بالا، نیمه پایین

شاید شما هم روزهایی را تجربه کرده باشید که قصد رفتن به دورهمی یا جلسه‌ ای را دارید و موهایتان حالت دلخواه شما را نمی‌گیرد اما برای روزهایی که قصد حضور در جمع خاصی را ندارید، موی شما بهترین فرم ممکن را به خود می‌گیرد. این مدل برای روزهایی است که موی شما بهترین حالت خود را دارد. می‌توانید نیمی از موی خود را بالای سر خود ببندید و به نیم باقی مانده این اجازه را بدهید تا کنار صورت شما آزاد قرار بگیرد. با این روش هم زیبایی موی شما و هم زیبایی آرایش صورتتان دیده می‌شود.

مدل Finger Waves یا امواج انگشتی

برای این مدل مو می‌توانید از حالت دهندهای قوی استفاده کنید و با انگشتتان به بافت های فر موی خود حالت دهید. این مدل مو می‌تواند در کنار آرایش و استایلی کلاسیک جذابیت شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

مدل Bantu Knots with Butterfly Clips یا گره بانتو با گیره پروانه

شاید جذابیت های این استایل را تا کنون ندیده باشید، اما ارزش امتحان کردن یک باره آن را دارد. برای دختران کم سن و سال می‌تواند جذابیت بیشتری هم داشته باشد. لازمه استفاده از این مدل مو آن است که استایل مناسب آن را هم رعایت کرده باشید تا زیبایی خود را تکمیل کنید.

مدل Headband

یک روش آسان برای زیباتر شدن در روزهایی که زمان زیاد برای حالت دادن به موهای فر خود ندارید، استفاده از یک هد بند با رنگی متناسب با پوست شما یا ترجیحا استفاده از هد بند هایی با رنگ های شاد است. برای زیبایی بیشتر می‌توانید هد بند خود را با اکسسوری یا رنگ لباس خود ست کنید.

موی خود را به کناری سنجاق کنید

اگر قصد رفتن به یک دورهمی دوستانه را دارید، می‌توانید برای زیبایی بیشتر خود از سنجاق های زیبا استفاده کنید. اینکه این سنجاق ها با طرح و رنگ لباس شما هم ست باشد، نهایت خوش سلیقگی شماست. موی خود را به کناری شانه کنید و از سنجاق استفاده کنید. با این ترفند هم زیبایی موی فر شما به بهترین شکل دیده می‌شود و هم زیبایی آرایش صورتتان. کافی است کمی از حجم دهنده ها برای حالت بهتر موهایتان استفاده کنید.

مدل Deep Side Part

اگر موی فر با بافت متراکم دارید که اصطلاحا به آن ها مدل بافت آفریقایی هم می‌گویند، می‌توانید از این مدل مو استفاده کنید و مطمئن باشید که زیبا تر از شما فرد دیگری در جمع حضور نخواهد داشت. برای این روش می‌توانید موی خود را به یک سمت شانه کنید، سمتی که شما را زیباتر نشان می‌دهد و اجازه دهید موی فرتان باقی کارها را انجام دهد. این مدل موی کلاسیک از دیرباز تا کنون همچنان طرفداران خود را حفظ کرده است.

مدل Slicked Bun

برای روزهایی که موهای شما حالت خوبی دارد، می‌توانید به سراغ این مدل از مو بروید. بستن تمامی مو در بالای سر و استفاده از کمی حالت دهنده تا موی تان را آنگونه که دلخواهتان است، نشان دهد.

مدل  Space Buns

اگر موی مجعدی دارید که بافت موهای فر را ندارد، می‌توانید از این مدل استفاده کنید. یک مدل موی فانتزی که می‌تواند شما را جذاب تر کند. موی خود را به صورت فرق وسط باز کنید و از هر دو سمت موی خود را در بالای سر ببندید. در زیبایی این مدل مو شک نکنید.

مدل Loose Curls

برای خاص بودن در هر جمعی می‌توانید تنها از یک حجم دهنده برای زیباتر شدن بافت موهای فر خود استفاده کنید. یکی از ویژگی های موهای فر این است که شاید نیاز نباشد زمان زیادی را جلوی آیینه بگذرانید. البته فقط گاهی!

مدل Faux-hawk

این مدل مو را برای شما که موی فر دارید، حتما پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید یک بار آن را امتحان کنید و از اینکه زیباتر خواهید شد، اطمینان داشته باشید. موی کنار خود را در هر دو طرف سرتان به سمت بالا بکشید و با سنجاق آن ها را ثابت نگه‌دارید. احتمالا این شیک ترین مدل مویی خواهد بود که شما آن را تجربه می‌کنید.

مدل Claw Clip Updo

زیبایی همیشه در سادگی است. پس اگر طرفدار زیبایی و سادگی هستید، این مدل مو را به شما توصیه می‌کنیم. اگر موی بلند یا کوتاه فر دارید، می‌توانید از این مدل استفاده کنید.

مدل Low Bun with Face Framing Pieces

مدلی خاص برای روزهای خاص. موهای خود را در دو طرف پشت سر سنجاق کنید و اجازه دهید تا موی شما در جلوی سرتان آزاد باشد و زیبایی موی فرتان را دیگران هم ببینند.

مدل Slicked Side part with a Low Bun

قسمتی از موهای خود را انتخاب کنید و آن را صاف کنید و به کناری سنجاق کنید. اجازه دهید تا ترکیبی از موهای صاف و فر، شما را فردی زیباتر نشان دهد. این یک ترکیب جذاب و برنده است. شاید کمی شما را جلوی آینه نگه دارد تا به فرم دلخواه برسید، اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.

مدل Slicked Back Ponytail

قسمت پشت موی تان را صاف کنید و از پشت ببندید. قسمت روی سرتان را هم با مواد نگه دارنده حالت دهید. موی تان در این حالت کمی صاف تر به نظر می‌رسد، اما خطوط فر که همچنان روی سرتان باقی مانده است می‌تواند شما را در نگاه هر فردی جذاب تر نشان دهد.

مدل Twisted Updo

برای این مدل نیاز به داشتن آرایشگر دارید، اما اگر فرد مورد نیاز را پیدا کردید، می‌توانید این مدل مو را هم امتحان کنید. هر چند که داشتن این مدل هم شما را فردی خاص می‌کند و هم می‌تواند شما را فردی زیبا نشان دهد.

تمامی این ایده ها برای داشتن ظاهری زیبا تر مطرح شده است. موهای فر خود به تنهایی زیبایی فراوانی دارد، اما این زیبایی را می‌توانید با مراقبت و استفاده از این ایده ها چندین و چند برابر کنید.

منبع https://www.banimode.com/blog
برچسب ها