دوشنبه 11 مهر ساعت 15:07 به وقت تهران - مصادف با Oct 2022 03

ad

تعمیرکار چرخ‌های صنعتی کیست

mahmood

نویسنده : https://modajob.ir/

یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

ساعت : 05:02

تعمیرکار چرخ‌های صنعتی کیست

تعمیرکار چرخ‌های صنعتی فردیست که وظیفه تعمیر و نگهداری تجهیزات مکانیکی، ساختمان‌ها و ماشین‌آلات خط تولید پوشاک را دارد.
او باید امکانات و تجهیزات را تمیز و تعمیر نموده و از آنها نگهداری نماید. وظایف یک تعمیرکار شامل انجام بازرسی معمول از اماکن و تجهیزات و نگهداری پیشگیرانه از آنها بوده تا از خرابی آنها پیشگیری کند.
همچنین او باید توانایی انجام تعمیرات ابتدایی و اساسی تجهیزات مربوط به برش و تولید را داشته و بر کار پیمانکاران، در صورت نیاز به تعمیرات حرفه ای، نظارت کامل را داشته باشد.


او باید مشکلات مکانیکی چرخ‌های صنعتی و دیگر تجهیزات خط تولید پوشاک اعم از قچی برقی، اتو صنعتی و غیره را تشخیص داده و درصدد اصلاح آنها برآید. به علاوه در صورت لزوم او باید ماشین آلات، تجهیزات یا سازه ها را نیز تعمیر نماید.
یک تعمیر کار باید دارای تجربه کاری مرتبط و دیپلم دبیرستان، مدرک آموزشی عمومی و یا مدرک مرتبط از یک دانشکده فنی باشد.
او باید در استفاده از ابزار دستی و برقی ماهر بوده و امکان جدا کردن قطعات ماشین آلات مانند اتو صنعتی، تجهیزات واحد پوشاک و یا دستگاه های موجود در تولیدی پوشاک را برای برداشتن و تعویض قطعات معیوب را داشته باشد.
او باید در بررسی نقشه‌ها، راهنمای تعمیرات و یا کاتالوگ قطعات در صورت لزوم توانا بوده و قابلیت استفاده از ابزارهای رایج مانند چکش، بالابر، اره، مته و آچار را داشته باشد.
تعمیرکار باید تجربه استفاده از ابزار دقیق اندازه گیری یا دستگاه های تست الکترونیکی و انجام تعمیر و نگهداری معمول را داشته باشد. این فرد باید مهارتهای سازمانی و پیگیری قوی داشته و به جزئیات توجه نماید. همچنین باید توانایی حفظ تمرکز در حین کار به صورت فردی و مدیریت زمانی را داشته باشد.

منبع

  • Share this post
منبع https://modajob.ir/
برچسب ها