دوشنبه 24 خرداد ساعت 16:03 به وقت تهران - مصادف با Jun 2021 14

ad

حضور حداکثری و انتخاب درست هدف ما درانتخابات است

mahmood

نویسنده : https://www.yjc.news/

جمعه 21 خرداد 1400

ساعت : 02:03

حضور حداکثری و انتخاب درست هدف ما درانتخابات است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ویژه برنامه مشارکت حداکثری ملک سلیمانی گفت: انقلاب فخر انبیا و اولیاء الهی است که امروز در جامعه اسلامی متجلی شده است و دشمنان تصمیم گرفتند سردار سلیمانی را که بزرگترین قیام کننده در برابر ظلم و ستم بود به عنوان فرمانده سپاه قدس شهید کنند او را به خاطر انسجام جهان اسلام برای بستر سازی حکومت امام زمان(عج) که یکی از آنها مراسم اربعین بود هدف قرار دادند.

او تصریح کرد: حاج قاسم نور چشم ما تربیت یافته مکتب وحی، اهل بیت و عاشورا است و  چه زیبا عمل کرد که امروز ۷۰ درصد رای مردم سوریه به حاج قاسم سلیمانی است و عملکرد مقاومت حاج قاسم درسوریه پیروز شد.

سردار معروفی گفت: درانقلاب اسلامی امام پیامبر گونه عمل کرد و امام اسلام ناب محمدی و اسلام انقلابی را آفرید واگر داعشی درست شد تا حکومت اسلامی را وارونه جلوه دهد، شهید سلیمانی اجازه نداد این وارونه جلوه دادن اسلام به نتیجه برسد و غده سرطانی ریشه کن شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: عصاره انقلاب اسلامی حاج قاسم سلیمانی است که یک الگوی کامل تربیت شده اسلام است.

او مشکل امروز جامعه را در نظام اعتقادی دانست و گفت: این انقلاب بدون نام امام خمینی(ره) درهیچ کجا شناخته شده نیست و دشمنان امروز ما دشمنان دیروز ماهستند که به دنبال تصرف زمین نیستند بلکه به دنبال تصرف ذهن، قلب، اراده و شجاعت ملت ایران هستند.

سردار معروفی گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای یعنی امنیت پایدار سیاسی، قدرت پایدار، تعیین دولت حزب الهی و انقلابی برای برون رفت ازمشکلات موجود ، انقلاب بامردم تعیین می‌شود و شهادت حاج قاسم ثابت کرد که انقلاب اسلامی زنده است و انقلاب یعنی رفع تبعیض، فساد و بی عدالتی و مردم باید باانتخاب صحیح درانتخابات شرکت کنند تا از این وضعیت عبور کنند.

اوافزود: مابه میدان دار و مرد میدان نیاز داریم که باید صداقت دررفتار، گفتار و کردار داشته باشند و مردم باید درانتخابات شرکت کنند تا به سرنوشت خودشان رای دهند.

حجت الاسلام عرب پور، نماینده، ولی فقیه درسپاه ثارالله استان کرمان در ویژه برنامه مشارکت حداکثری ملک سلیمانی در گلزار شهدای کرمان گفت:مقاومت در راه آنچه که دشمن به آن می‌اندیشد مقاومت درمقابل توطئه‌ها، ترفند‌های دشمن انجام می دهد مکتب ما آسمانی و قرآنی است که مردان بزرگی را در دامان خود پرورش داده است قرآن به ما درس مقاومت و ایستادگی می آموزد.

او باتوجه به درپیش بودن انتخابات گفت: باید با انتخاب درست حماسه ای دیگر خلق کنیم .

حجت الاسلام عرب پور مهمترین مقوله نظام جمهوری اسلامی را جمعیت دانست و افزود: امروز میدان ما باید مملو از جمعیت باشد که متاسفانه با کاهش جمعیت مواجه هستیم و این یک هشدار است ،ایران اگر می‌خواهد مقتدر باشد باید جمعیت داشته باشد.

او ادامه داد: عمل کردن به فرامین مقام معظم رهبری یک واجب شرعی است انتخابات یکی از صحنه‌هایی است که مردم باید با شور و حضور حداکثری پای صندوق‌های رای بروند، زیرا هر رای یک تیر به قلب دشمن است ،ایران ملک سلیمانی است و کرمان جایگاه ویژه تری دارد، درکنار شهیدان و مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برای تحقق انتخاباتی پر شور پیمان می بندیم.

انتهای پیام/ی

منبع https://www.yjc.news/
برچسب ها