شنبه 02 بهمن ساعت 14:11 به وقت تهران - مصادف با Jan 2022 22

ad

لباس های جنجالی سلبریتی ها در سال ۲۰۲۱

mahmood

نویسنده : https://www.banimode.com/blog

شنبه 18 دی 1400

ساعت : 13:10

لباس های جنجالی سلبریتی ها در سال ۲۰۲۱

نگاه طرفداران و هواداران بازیگران و مخاطبان دنیای مد و فشن هر ساله به فرش قرمزهایی است که به بهانه فستیوال ها و جشنواره های مختلفی در طول سال برگزار می‌شوند. دورهمی آدم‌های خاص با پوشش هایی خاص که می‌تواند نگاه دذوربین ها را به خود معطوف کند و تا مدت ها نقل محافل هنری و سینمایی باشند. اینکه برندهای بزرگ طراحی لباس هر ساله در فرش قرمز فستیوال ها لباس بازیگران و کارگردانان و سلببریتی های معروف را طراحی می‌کنند جذابیت فرش قرمزها را دو صد چندان می‌کنند. ظرافت در طراحی لباس ها که در فرش قرمز سال ۲۰۲۱ به وفور دیده می‌شد و سلبریتی‌هایی که زمان از دست رفته شان را در مقال دوربین ها و نشان دادن زیبایی و عجیب بودن لباس هایشان نشان می‌دادند.

سینتیا اریوو در لباس مد والنتینو

یک طراح ایتالیایی که در سال ۲۰۰۶ از دست ژاک شیراک نشان لژیون دونور را دریافت کرد. جذابیت برند والنتینو در مشتریان خاص او در سال های اخیر بوده‌است. در فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۲۱ سینتیا اریوو با لباسی از این برند در این فستیوال حاضر شد. لباسی به رنگ سبز و دستکش به همراه آرایشی از رنگ سبز که توانست این سلبریتی را در این مراسم دیدنی تر از هر زمان دیگری نشان دهد.

Cynthia Erivo in Valentino haute couture

مایکل کوئل در لباسی از برند ماکسیمیلیان

مایکل کوئل در مراسم بفتای امسال توانست با ظاهری جدید و از برند ماکسیمیلیان دیویس اکثر جوایز را متعلق به خود کند. جذابیت این اتفاق برای مایکل کوئل و برند ماکسیمیلیان دیویس در این بود که تا قبل از مراسم بفتا کوئل به هیچ برندی اجازه نمی داد تا برای او لباسی طراحی کند و همیشه به طراحی‌های خودش و یا مادرش اطمینان می‌کرد، اما در این مراسم به این برند اعتماد کرد و برای او بسیار خوش یمن بود زیرا که توانست اغلب جوایز بفتای لندن را از آن خود کند.

Cynthia Erivo in Valentino haute couture

پیشنهاد برای مطالعه: چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

لیدی گاگا در لباس مد شیاپارلی

لیدی گاگا خواننده خوش صدا که با فیلم تولد یک ستاره، درخشش بیشتری پیدا کرد، این روزها به عنوان سوژه اصلی برای دوربین ها در هر مراسم و فستیوالی تبدیل شده است. مراسم تحلیف ریاست جمهوری آمریکا، گاگا با لباسی ضد گلوله از خانه مد شیاپارلی ظاهر شد، که این اتفاق به عنوان نقطه عطفی در زندگی هنری و اجتماعی او تبدیل شده است. شاید نکته جذاب در طراحی لباس لیدی گاگا استفاده از پرنده طلایی رنگ صلح بر روی لباس او بود. لیدی گاگا در مصاحبه ای با نشریه‌ای انگلیسی می‌گوید؛ نمی‌دانم که مردم این نکته را درباره من می‌دانند یا نه، اما اگر امروز در این جایگاه به عنوان هنرمند قرار نمی‌گرفتم قطعا به دنبال خبرنگاری از مناطق جنگی می‌رفتم. این گفته های گاگا شاید بی ارتباط با نشانی که در این مراسم برای لباس خود انتخاب کرد، نبوده است.

ویولا دیویس در پوششی از CK

الیزابت استوارت، طراح لباس ویولا دیویس، درباره ظاهر گلدن گلوب این بازیگر به نشریه ووگ بریتانیا گفته است: “ویولا طراح می‌خواست که به‌طور خاص با او به عنوان یک زن سیاه‌پوست صحبت کند.” برای دیویس به عنوان شخصی تاثیر گذار بر جامعه سیاهان مهم بود که لباسی که انتخاب می‌کند با چه پیش زمینه ای باشد. شاید شبیه به سیاستمداران که بخشی از حرف هایشان را با انتخاب رنگ کراواتشان می‌زنند، او هم قصد داشت تا بخشی از حرف های نا گفته اش را درباره جامعه سیاهان با طراحی لباس اش مطرح کند. همه چیز در این طراحی از یک تفکری نو درباره ظاهر او شروع شد، جایی که او قصد داشت تا لباس اش را به طور خاص از خانواده سلطنتی آفریقا الهام بگیرد و همانطور که استوارت گفت، دیویس یک خانواده سلطنتی هالیوود است.

Viola Davis in Lavie by CK

جنیفر لارنس در لباسی دیور

جنیفر لارنس امسال یک طراح لباس جدید پیدا کرد، جنیفر تا قبل از تغییر ظاهرش بخاطر دوره بارداری همیشه به عنوان یک ستاره در هر فرش قرمزی توجه دوربین ها و رسانه ها را به خود جلب می‌کرد، اما سال ۲۰۲۱ برای او سال متفاوتی بود هم در پذیرفتن نقش ها و هم در نوع حضورش. کیت یانگ طراحی است که لباس سینا میلر و داکوتا جانسون را هم در مجموعه دیور طراحی کرد. او کسی است که لباس زیبای بارداری جنیفر لارنس را طراحی و برای این ستاره درخشان مهیا کرد.

Jennifer Lawrence in Dior haute couture

عجوبه ای به نام کیم کارداشیان

پرطرفدارترین لباس سال ۲۰۲۱ را باید به کیم کارداشیان ثبت کرد. لباس کارداشیان  توسط کانیه وست و با همکاری دمنا گواسالیا طراحی شده است، لباسی که شاید در نگاه اول ظاهر عجیبیی را برای کارداشیان به وجود آورده باشد، اما او که به پوشیدن این نوع لباس های آوانگارد معروف است از امتحان کردن این سبک لباس ها همواره استفبال می‌کند.ظاهر کارداشیان شاید بیشتر از آن که به یک حضور درحشان در فرش قرمز شبیه باشد هر بیننده ای را به یاد شب های هالووین می‌اندازد.

Kim Kardashian in Balenciaga

جما چان در لباسی از یک طراح آسیایی

لباس جما چان در فرش قرمز سال ۲۰۲۱ یک لباس ساده از نظر طراحی و دوخت نیست. لباسی دو تکه جما چان با پارچه ای جذاب سزاوار هر گونه تحسینی هست. ظاهر برتر Eternals که توسط Sohee Park طراح نوظهور متولد کره جنوبی طراحی شده بود، به مأموریت چان برای دادن صندلی به طراحان آسیایی پایان داد. لباسی زیبا که می‌تواند چان را در هر فستیوالی به عنوان ستاره ای جذاب نشان دهد.

Gemma Chan in Miss Sohee

آنجلینا جولی در آتلیه ورساچه

می‌توان با کمی اغراق آنجلینا جولی را به عنوان دختر ابدی ورساچه نامید. شاید لباس‌های جولی شما را یاد ابر قهرمان های فیلم های مارول بیاندازد. لباس هایی یک سره آن هم با پارچه هایی براق. انتخاب های آنجلینا جولی نشان داده‌است که همیشه نو آوری در خلق ایده های جدید نیست و می‌توان با پارچه ها و الگوهایی قدیمی هم ایده های جذبی را خلق کرد.

ریحانا در لباسی از خانه مد بالنسیاگا

ریحالا هم از جمله سلبریتی های پر سر و صدایی است که با لباس هایش در فرش قرمز می‌تواند جذابیت های فستیوال ها را چند برابر کند. در فرش قرمز مت گالا امسال لباس سفارشی ریحانا از بالنسیاگا بود، لباسی با روسری زیبا و جواهراتی که بهترین مکمل برای استایل او بودند. مت گالا امسال زیر قدم‌های ریحانا جذابیتی متفاوت را تجربه کرد. در مصاحبه ای که در نشریه بریتانیایی به چاپ رسید از این استایل ریحانا به عنوان ظاهری آوانگارد نام برده شد. نظر شما درباره استایل او چیست؟

Rihanna in Balenciaga haute couture

پیشنهاد مطالعه بیشتر: بررسی لباس‌های تابستانه افراد مشهور

بیلی آیلیش در لباسی از  دلارنتا

مرلین مونرو تا ابد شاید یکی از زیباترین زنان تاریخ هالیوود بماند. بیلی آیلیش اما به رقیبی تازه برای او تبدیل شده است. رقیبی که در فرش قرمز سال ۲۰۲۱ در پوششی جذاب خود را در قامت یک بانوی کلاسیک نشان داد. ظاهری که باعث شد خیلی از مجله ها و نشریات مد و فشن از او به عنوان زیبای مجسم نام ببرند. پوشش او همراه با جواهرات کارتیه از جمله ۲۵ حلقه بود که آیلیش را مانند ستاره ای درخشان روی فرش قرمز نشان می داد.

Billie Eilish in Oscar de la Renta

منبع https://www.banimode.com/blog
برچسب ها