دوشنبه 24 خرداد ساعت 17:03 به وقت تهران - مصادف با Jun 2021 14

ad

کارناوال ممنوع / تبلیغات عجیب اعضای شورا در یکی از شهرهای شرقی استان

mahmood

نویسنده : https://www.yjc.news/

جمعه 21 خرداد 1400

ساعت : 02:03

کارناوال ممنوع / تبلیغات عجیب اعضای شورا در یکی از شهرهای شرقی استان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران همچنان در شرایط زرد و نارنجی کرونایی قرار دارد، گفت: داوطلبان در تبلیغات خود دستوالعمل ستاد مقابله با کرونا را باید جدی بگیرند

او افزود: برگزاری تجمعات انتخاباتی و سخنرانی‌ها باید در فضای باز باشد و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و فاصله فیزیکی هم الزامی است.

حسن نژاد ادامه داد: راه انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی در خیابان‌ها ممنوع است و نیروی انتظامی برخورد خواهد کرد.

تبلیغات عجیب شورای شهر یکی از شهری شرقی استان
شورای شهر یکی از شهر‌های شرق مازندران در اقدامی نامتعارف و عجیب، اقدام به چاپ عملکرد چهارساله خود در قالب یک کتابچه تمام رنگی با استفاده از کاغذ گلاسه و انتشار شبانه آن از لای در و بالای دیوار خانه‌های مردم در پاکت‌های سربسته کرده است.

با توجه به همزمانی این اقدام با تبلیغات انتخاباتی افکار عمومی و فعالان شهری، خواهان پاسخ این نهاد قانونی برای این اقدام مساله دار و شبهه برانگیز هستند.

افزایش ۲ درصدی شعب اخذ رای در بابل
ولیزاده معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل گفت: سیزده هزار نفر شامل اعضای شعب، نمایندگان فرماندار و بخشدار، ناظرین شورای نگهبان، بازرسان، ناظرین بهداشتی و نیرو‌های امنیتی مسئولیت برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد را در بابل برعهده دارند.

او با بیان اینکه تعداد شعب اخد رای در این دوره از انتخابات نسبت به دوره‌های قبل ۲ درصد افزایش یافت، افزود: ۶۵۰ شعب اخذ رای در بابل در گرفته شد که ۲۱۹ شعب شهری ۴۳۱ شعب روستایی و ۷ شعب سیار می‌باشد.

فرماندار بابل گفت: ۱۷۵ نفر در حوزه شهری شهر‌های بابل، گلوگاه، مرزیکلا، گتاب،  زرگرشهر و امیرکلا برای کسب ۳۹ کرسی پارلمان شهری و ۱۹۸۳ نفر در حوزه روستایی بابل برای کسب ۱۲۳۰ کرسی شورای اسلامی روستا‌ها با هم به رقابت می‌پردازند.

پیش‌بینی ۴۶ شعبه اخذ رای در سوادکوه شمالی
انصارالحسینی فرماندار سوادکوه شمالی گفت: ۲۵ داوطلب برای شورای شهر شیرگاه نام نویسی کرده بودند که از این تعداد پنج نفر انصراف دادند، ۲ نفر رد صلاحیت شدند و بقیه هم تائید صلاحیت خود را دریافت کرده اند.

او افزود: در انتخابات گذشته ۴۱ شعبه اخذ رای پیش بینی شده بودکه در این دوره به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، پنج شعبه دیگر نیز اضافه شده است.


خبر بروزرسانی می‌شود ...

انتهای پیام / ک

منبع https://www.yjc.news/
برچسب ها